Detail reference

Sardinie 2016
Úvodem bychom chtěli ještě jednou poděkovat za možnost zapůjčení obytného vozu. Bylo to pro nás úplně nové a bavilo nás to :) ta volnost, svoboda no rozhodně jsme nejeli naposledy.

Měli jsme půjčený obytný vůz Ixeo 726 s kterým jsme po Sardinii cestovali skoro 14 dnů. Sardinie má plno krásných písečných pláží a opravdu právem se jim říká Evropský Karibik. Tak čistou a teplou vodu (ke konci října) jsme nezažily.

:) Obytnáci nás baví o to víc s tak pohodovým přístupem jako jsme v této půjčovně našli. Termín nebyl problém, školení a celková ukázka jak obytný vůz funguje byl samozřejmostí, opravdu není co vytknout (navíc jsme si nechali vyčistit i naše osobní auto, což se nám opravdu hodilo, jelikož s dětmi na to není moc čas). Perfektní zážitky a ještě lepší dovolená.

Děkujeme,

manželé Strnadovi

Seznam referencí

Camping Lipno Modřín - nádherný kemp, báječná příroda
Český Krumlov - Romantické prostředí, spousta krásných restaurací
Krásné jezero - vážně komfortní kemp nádherný výhled na jezero :-)
Nejkrásnější dovolená - Norsko 2015
Byl jsem absolutně spokojen se vším,co se s Vaší půjčovnou a Vaším autem týkalo. Super komunikace a super jednání,doporucuji Všem,co chtějí spolehlivě a pohodlně cestovat. Martin Slama
Pohádkové Monaco - luxus všude kolem Vás
Krásné jezero, pohodová oblast, úžasné prostředí
Svobodná dovolená díky obytnému vozu umožní vidět několik států, kempů, míst, super zážitek :-)
SAFARI KEMP - ZOO Dvůr Králové 2015, výhled na zvířata, krásná podívaná
Pohodový relax v Rakousku - úžasné kopce :-)


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace